KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15992029
nr 1599 2029
Bo Yson Sjöberg
(1915-1994), Sverige
Oljemålning, Signerad Yson, "Snömoln över Riddarholmen". Olja på duk, 32x38 cm, yttermått inklusive ram: 34x40 cm
Bo Yson Sjöberg, svensk målare född i Stockholm 1915, död 1994.
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 19 februari 2024
kl 20:09:46
500 kr
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
19 feb
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Bo Yson Sjöberg
Läs mer om Bo Yson Sjöberg